Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sexshop

24. 10. 2015 13:21:15
Vánocemi žiji celý rok. Již v srpnu mám plnou skříň nejenom molů, ale i vánočních dárků pro 25 osob. Bez ohledu na cenu a roční období to řeším jednoduše, vidím - koupím. Nakupuji průběžně s cílem udělat radost, překvapit.

U nás se pod stromečkem neválí ponožky, svetry a mraky potřebného. To nikdy nedopustím! A tak hokejisté Komety podepisovali dámské luxusní kalhotky. Ex manžel dostal podkovu od závodní kobyly z velké pardubické i se zbytkem špíny, přítele dám vytisknout na poštovní známku České republiky a doufám, že těch deset archů snad pak závratně stoupne na ceně u sběratelů, nebo na burze.

Je to pár let zpátky, co nastala situace rychle, netradičně, najisto dorazit Vánoce. S moji blízkou a dlouholetou přítelkyní jsme se rozhodly pro nákup v sexshopu. Bylo nám lehce 40+ a 50+. Zjistily jsme, že na rozdíl od supermarketů, erotický obchod zůstal námi celý život nepolíben. I když mám pocit, že je na každém rohu. Ihned víme, co chceme. Něco, co naše blízké muže i některé dobré kamarády nesmírně vzruší, vybičuje do erotického šílenství, nezničitelné erekce a nezapomenutelného sexuálního prožitku. Šly jsme na to s vypracovaným Know-how. Žádný zastrčený kutloch se špinavou výlohou. Vybereme ten největší s představou, že bude i nejlepší. Prostě jak kdyby jste šli na nákup do Mercedesu. Za oběť našich peněženek padl jeden z největších Erotic city. Maskovat se nemůžeme. Obě velice výrazné typy, kámoška k tomu hodně známá a populární po celé republice, mistryně světa, medailistka z olympiády. Z uvedených důvodů volba padla na návštěvu hned ráno po otevření. Nemusí nás nikdo vidět, ne?!

V očekávání okamžitého vzrušení, jenom co vstoupíme na teritorium erotických pomůcek, různého sexuálního harampádí, vcházíme do rozlehlé prodejny. Po ránu, skoro za tmy, posílené teplým omamným punčem. Černá mramorová podlaha odráží ťukot našich sexy kozaček. Evidentně nevyspalá prodavačka ledva odpovídá na pozdravení. Netušíme, co všechno se nám nabídne a tak pomalu začínáme koukat do první vitríny hned u vchodu. Dojem - jak v národním muzeu! Mraky exponátů. Na rozdíl od muzea s nepopsanými pouze oceněnými exponáty, ve velkých skleněných vitrínách. Některé dokonce pod zámkem. Díváme se dlouze, udiveně, jak na fosílie z pravěku. Zřejmě se očekává, že každý ví, o co jde. My ne. A tak meditujeme, co asi v té krabici s odhalenou slečnou je, nebo k čemu by se to hodilo. Zatím rozlišujeme pouze doporučení - Pro ženy a Pro muže. Neřešíme pohlavně prohozené mutace člověka. Raději se suneme dál mlčky, nebo v tichém šepotu. Ani jedna z nás zatím nepocítí nástup vzrušení, nebo erotické choutky automaticky očekávané jako druhotný efekt našeho nákupu. Pocit, že víme, o co jde ve vystaveném zboží, naskočil až u šesté vitríny. V nepěkných krabicích za dosti velké peníze se nám předvádí plejáda nafukovacích panen. I bičíky nepotřebují bližší vysvětlení.

Mezi tím chlap, asi se třemi naskládanými zátylky na holé hlavě prohnal cíleně, znale slečnu zpoza pultu k vitrínám a do skladu. Za pět tisíc po ránu. To bude erotický masakr! Moji zvědavost náhle upoutá vysoká vitrína,ze všech čtyřech stran prosklená, stojící v centru prodejny. Působí dominantně, tvarem jak muslimy uctívaný kámen Kábba z Mekky. Ano, tento kus posvátně dominuje ve středu obrovského obchodu. Koukám za stálé pomalé chůze kolem dokola na neuvěřitelné penisy, hnusných barev, odpuzujícího plastu, nepřiměřených velikostí. Po všech stranách ve třech řadách nad sebou! Ta tloušťka a délka! Místo žádostivé touhy a představy milostných hrátek pociťuji úděs, hnus. Na každé straně na skle k tomu velký, snad 50 centimetrový nápis DILDO. Kamarádka opodál okukuje nějakou kosmetiku. I když znalá konverzační úrovně angličtiny nevinně, odvážně pokládám otázku prodavačce:

„ Slečno, prosím Vás co je to Dildo?“

„ Paní, Vy nevíte co je penis?“

„ Vím, co je penis, znám různé penisy “, štěknu znale, „ale netuším, co je Dildo.“

„Dildo je anglicky penis“ vykuleně odvrkla.

Budu muset asi dodělat nějakou jazykovou zkoušku, abych obstála v obchodě s erotikou. Kamarádka se pobaveně směje z dálky. Holt, má mezinárodní zkušenosti. V košíku zatím vidím pouze předražené mýdlo za 180 Kč, o kterém lze říct, že na rozdíl od jiných tady nabízených produktů nesmrdí. Naše bezradnost v prázdném obchodě nás přinutí jít k prodavačce.

Odvážně se ptám:

„ Co máte zajímavé, nevšední pro začátečníky v sexu?“ Vyděšené oči slečny, která si to asi nepatřičně transformovala k mému zralému věku, se mi vyjevují dodnes.

Ke zklidnění situace tiše doplním: „Pro syna.“

„ Kolik mu je?“, profesionální dotaz.

„18 let“, hrdě odpovím.

„ Paní, to už rozhodně není žádný začátečník, dnes vám děti mrdají od třinácti.“

„ Tak co byste doporučovala?“, ptám se úplně paralyzovaná, v mrákotách z představy mého syna, jak to dělá ve třinácti.

„ Naberte mu různé kondomy, třeba s čokoládou.“

„ On má rád bílou a Milku. Jakou značku k nim přibalujete?“

„ Paní, nic nepřibalujeme, to jsou kondomy s příchutí čokolády. Prostě guma voní po čokoládě.“

Čokoládová guma! V životě jsem nebyla za většího blbce. Ovšem to pobavení kamarádky, její smích na můj účet, to stálo za to.Zábava veliká, vzrušení žádné, výsledek nákupu tristní. Mýdlo, nějaké povzbudivé ampulky s divoce žlutým roztokem, no a ty čokoládové kondomy. Po neopakovatelném zážitku, bez další nákupní horečky, jsme skončily spokojené u dalších dávek výtečného vánočního punče. Do pozdního večera.

/fejeton/

Autor: Alžbeta Vlčková | sobota 24.10.2015 13:21 | karma článku: 24.61 | přečteno: 1894x

Další články blogera

Alžbeta Vlčková

Indický běžec

Můj život je od narození úzce spjatý se zvířaty. Dělají si se mnou co chtějí, neustále na vítězné vlně. No uznejte, jejich likvidační, ničivá převaha děsí.

1.4.2017 v 20:39 | Karma článku: 19.97 | Přečteno: 517 | Diskuse

Alžbeta Vlčková

Muž 50+

V dnešní době velice žádaný vyhledávaný živočišný druh. Na roztrhání. Cenné zboží. Výsadně dominuje teritoriu placených seznamek, lačnému hledáčku mladých i starších žen. Nikoliv trhu práce.

30.3.2017 v 18:53 | Karma článku: 30.71 | Přečteno: 2173 | Diskuse

Alžbeta Vlčková

Volby

Znesvětím ledacos. I volby. Znemožním spoluobčanům házet hlasy, dokonce dokáži pozastavit zaběhnutý koloběh volebního aktu.

25.9.2016 v 17:38 | Karma článku: 17.21 | Přečteno: 674 | Diskuse

Alžbeta Vlčková

Dovolená po "italsku"

Neexistuje jenom báječný film „Manželství po italsku“ se Sophii Loren a Marcellem Mastroianni. Mně se povedl fenomén „Dovolená po italsku“. V hlavních rolích obstarožní hvězdy - kamarádka Evča a já.

23.4.2016 v 18:14 | Karma článku: 18.16 | Přečteno: 756 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Manžel hlava rodiny

Jestliže jsme se minule věnovali rodinným propletencům, nemůžeme opomenout tak důležitý článek rodiny jakým je manžel. Pokusíme se vyhnout trapným ohraným klišé jako manžel paroháč a zkusíme pátrat v literatuře i kinematografii.

26.9.2017 v 20:37 | Karma článku: 5.15 | Přečteno: 126 | Diskuse

Jana Slaninová

Babi milovala Chladila a trošíčku falešně zpívala

Kdykoli v rozhlase po drátě dávali pořad Hrajeme za dobrou práci, hrajeme jubilantům, poslala mě babi otočit knoflíkem té dřevěné bedýnky s tkaným hadrem vpředu. "A dej to naplno, Janinko. Budu si s nima zpívat!"

26.9.2017 v 19:42 | Karma článku: 12.77 | Přečteno: 153 | Diskuse

Milan Šupa

Pěst železné spravedlnosti! Jednou tě člověče dostihne! Nemůžeš ji uniknout!

Na konci našeho života se každý z nás ocitne před realitou nezbytného kroku do neznáma! V bázni a v úzkostlivém tušení spravedlnosti, nepodléhající současným lidským kritériím se nám pak budou jevit všechny věci úplně jinak.

26.9.2017 v 15:15 | Karma článku: 6.53 | Přečteno: 181 | Diskuse

David Gruber

Evropský den jazyků – jak jsme na tom s cizími jazyky?

Před chvílí jsem absolvoval své povídání na téma cizích jazyků naživo v pořadu Českého rozhlasu Radiofórum. Rozumím tomu, že hostů pořadů je hodně a že jeden každý má prostor pouze v řádu desítek sekund. Nicméně...

26.9.2017 v 13:41 | Karma článku: 10.65 | Přečteno: 329 | Diskuse

Libuse Palkova

Rodinné propletence

Když už jsme v naší soutěžio hledání synonym zmínili tchýni a jiné členy rodiny, mohli bychom se podívat na to, jak často se v literárních titulech objevují různí rodinní příslušníci a jak se v nich reflektují rodinné vztahy.

26.9.2017 v 12:30 | Karma článku: 7.32 | Přečteno: 310 | Diskuse
Počet článků 16 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 918

Svobodomyslná, nezávislá žena, bez strachu projevit svůj názor a postoj. Těším se ze života v této zdeformované společnosti, která zapomíná a přestává respektovat mnohé lidské hodnoty.

vlckova@artvlckova.cz


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.